08.05.2015
мяч

8 травня у Вінниці відбудеться турнір з міні-футболу

8 травня, у День пам’яті та примирення, у Вінниці відбудеться символічний міні-футбольний турнір, участь у якому братимуть майбутні дипломати – студенти міжнародних факультетів провідних вузів України. Турнір має назву «Кубок Єдності». Ініціатором проведення таких змагань виступив Донецький національний університет, евакуйований зі сходу України до Вінниці. В «Кубку Єдності» братимуть  участь команди студентів-міжнародників Донецького (м. Вінниця), Львівського національних університетів, Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г.Шевченка та збірна Вінницького національного технічного університету.

Ініціатор міні-футбольного турніру Юрій Теміров, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ДонНУ, зазначив: «Турнір має за мету через спортивні змагання сприяти укріпленню патріотизму, відчуття єдності та взаєморозуміння студентської молоді різних регіонів України. Цього року «Кубок Єдності» проводиться у форматі традиційного «Кубку майбутніх дипломатів», започаткованого ще у 2008 р. студентами Київського національного університету.  Минулого року в Донецьку мав відбутися VII турнір «Кубку майбутніх дипломатів». Його, на жаль, було скасовано через захоплення влади в місті проросійськими терористами. Цього року у Вінниці ми відроджуємо традицію».

Підтримав ідею студентства і народний депутат України Олексій Порошенко (партія «Солідарність» – БПП»), який свого часу теж закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка: «Мені приємно, що у День пам’яті та примирення у Вінниці зберуться студенти-міжнародники, від роботи яких у майбутньому залежить політична та економічна доля країни. Сподіваюсь, що Україна ніколи не опиниться між двох вогнів, як це було під час Другої світової війни».

Змагання відбудуться 8 травня 2015 року в СК «Нокаут» (вул.Кірова, 1). Урочисте відкриття турніру почнеться о 10.00. Організатори та учасники турніру дякують за підтримку Вінницькій обласній державній адміністрації, Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, СК «Нокаут».

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers