05.06.2018
nato

5 червня Ірина Фріз проведе презентацію книжкового видання «NATO: УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР» 

Запрошуємо представників засобів масової інформації на Презентацію книжкового видання «NATO: УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР».

Презентацію проводитиме народний депутат України, голова Постійної делегації України в Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз в рамках реалізації проекту «Україна – Солідарність – НАТО».

«NATO: УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР» – розраховане на широкий загал читачів видання, що у форматі «питання-відповідь» стане в нагоді всім, хто хоче дізнатися більше про актуальні питання співпраці України та НАТО. Зокрема: Як і чому була створена НАТО? Що таке принцип колективної оборони НАТО? Чи є НАТО агресивним блоком? Чому Росія вважає НАТО ворогом? Що таке стандарти НАТО? Навіщо Україні НАТО? Чи можна вступити в НАТО з військовим конфліктом? Скільки членських внесків буде сплачувати Україна як член НАТО? Чи існують війська НАТО? Чи існують бази НАТО? Чи має НАТО ядерну парасольку? Який статус мали операції та місії НАТО в колишній Югославії? Чи прагнула Росія стати членом НАТО і чи співпрацювала НАТО з Росією? Чи брала Україна участь в операціях НАТО? Як НАТО допомагає Україні? та інші.

Адреса та час проведення:

м. Київ, вул. Лаврська 16, Open Office BPP,

початок роботи о 14:30.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном +380 (50) 4419373 та на місці за редакційними посвідченнями.

Захід транслюватиметься на офіційній сторінці проекту “Україна-Солідарність-НАТО” у Faceebook.

https://www.facebook.com/Ukraine.Solidarnist.NATO

контактна інформація: ukraine.solidarnist.nato@gmail.com

тел. +380 (50) 4419373

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers