29.04.2017
футбол

29-30 квітня за підтримки Олексія Порошенка у Вінниці відбудеться «Кубок єдності-2017»

29-30 квітня у Вінниці відбудеться турнір серед студентських команд із міні-футболу «Кубок єдності-2017». Змагання відбудуться за підтримки народного депутата України від БПП Олексія Порошенка та Федерації футболу України.

Мета турніру – за допомогою спорту сприяти встановленню дружніх стосунків, зміцненню взаємодії студентської молоді різних регіонів України в ім’я єдності і соборності держави.

Для довідки

До 2015 року футбольний турнір мав назву «Кубок дипломатів». Він відбувався у Києві, Харкові, Одесі, а у 2014 році не відбувся у Донецьку через військові дії на Сході. Із 2015 року змагання відбуваються у Вінниці. Минулого року переможцем турніру стала команда Донецького національного університету, який після евакуації знаходиться у Вінниці.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers