28.05.2016
vlwe5hbUMII

28 травня у Вінниці за підтримки «БПП «Солідарність» відбудеться свято «Моя щаслива родина»

28 травня у Вінниці за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» відбудеться свято «Моя щаслива родина», приурочене до Дня захисту дітей.

У Центральному парку імені Горького запланована спортивно-інтелектуальна естафета за участю 100 сімей. До участі у змаганні запрошуються родини Вінниці, а також сіл Стрижавка, Якушенці, Бохоники, Агрономічне, Вінницькі Хутори Вінницького району.

Реєстрація учасників розпочнеться об 11 годині. На 12 годину заплановане відкриття свята.

Організатори анонсують окрім змагань родин також фото-зону для гостей, ігрові майданчики для дітей, майстер-класи та концертну програму з виступами дитячих колективів для усіх бажаючих.

Акцію за підтримки БПП організовують Громадська Організація «Полум’я надії» в партнерстві з ВБО «АСЕТ», Вінницьким міським центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницького району.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers