25.04.2015
-----------------

26 квітня о 9-00 на Контрактовій площі стартує 5-тий Київський міжнародний напівмарафон-2015

Голова комісії Київради з питань сім’ї, молоді та спорту Віталій Даниленко запрошує у неділю пробігти разом 21 кілометр. З метою популяризації спорту та пропаганди бігових масових заходів в Києві проводиться 5-й Київський міжнародний напівмарафон-2015, в якому візьмуть участь депутати від об’єднання «Солідарність».

«Для мене ранкова пробіжка – це норма життя. Я активний пропагандист бігу – постійно закликаю та заохочую різних людей бігати зі мною разом. Для участі у напівмарафоні я обрав найдовшу дистанцію – 21 кілометр, і запрошую всіх охочих на спільну пробіжку. Переконаний, що розвиток масового спорту та інтеграція України у світовий біговий марафонський рух – це гідна мета та прекрасне підґрунтя для об’єднання. До того ж, популяризація та пропаганда здорового способу життя – це мій професійний обов’язок», – заявив Віталій Даниленко.

5-тий Київський міжнародний напівмарафон-2015 стартує 26 квітня о 9-00 на Контрактовій площі. Для участі в ньому зареєструвалась рекордна кількість любителів бігу, реєстрацію на окремі дистанції організатори навіть змушені були закрити достроково. Бігунам запропоновані дистанції дитячі – 100, 500, 1000 метрів та дорослі – 2, 5, 10 та 21 кілометр.  На старт Київського марафону вийдуть відомі музиканти, політики та громадські діячі.