25.04.2015
-----------------

26 квітня о 9-00 на Контрактовій площі стартує 5-тий Київський міжнародний напівмарафон-2015

Голова комісії Київради з питань сім’ї, молоді та спорту Віталій Даниленко запрошує у неділю пробігти разом 21 кілометр. З метою популяризації спорту та пропаганди бігових масових заходів в Києві проводиться 5-й Київський міжнародний напівмарафон-2015, в якому візьмуть участь депутати від об’єднання «Солідарність».

«Для мене ранкова пробіжка – це норма життя. Я активний пропагандист бігу – постійно закликаю та заохочую різних людей бігати зі мною разом. Для участі у напівмарафоні я обрав найдовшу дистанцію – 21 кілометр, і запрошую всіх охочих на спільну пробіжку. Переконаний, що розвиток масового спорту та інтеграція України у світовий біговий марафонський рух – це гідна мета та прекрасне підґрунтя для об’єднання. До того ж, популяризація та пропаганда здорового способу життя – це мій професійний обов’язок», – заявив Віталій Даниленко.

5-тий Київський міжнародний напівмарафон-2015 стартує 26 квітня о 9-00 на Контрактовій площі. Для участі в ньому зареєструвалась рекордна кількість любителів бігу, реєстрацію на окремі дистанції організатори навіть змушені були закрити достроково. Бігунам запропоновані дистанції дитячі – 100, 500, 1000 метрів та дорослі – 2, 5, 10 та 21 кілометр.  На старт Київського марафону вийдуть відомі музиканти, політики та громадські діячі.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers