23.04.16
images

23 квітня у Вінниці вдруге стартує «Кубок єдності» за підтримки Олексія Порошенка

23 квітня об 11 годині у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (вул.Острозького,32) стартує турнір із міні-футболу «Кубок єдності». У відкритті змагань візьме участь народний депутат України Олексій Порошенко, який другий рік поспіль підтримує турнір.

Чемпіонат відбуватиметься 23-24 квітня між студентами українських вузів на території спортивного майданчика Вінницького педуніверситету.

7edf5f4a-f4e9-478f-9d57-9743805105cd

До 2015 року футбольний турнір мав назву «Кубок дипломатів». Він проходив у Києві, Харкові, Одесі, а у 2014 році не відбувся у Донецьку через військові дії на Сході.

Минулого року участь у турнірі взяли команди Львівського національного університету ім. І.Франка, Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Донецького національного університету та вперше команда Вінницького національного технічного університету. Переможцями стали львів’яни.

У 2016 році до змагання приєдналися команди Маріупольського державного університету та Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського.

Мета турніру – засобами спорту сприяти встановленню дружніх стосунків, зміцненню взаємодії студентської молоді різних регіонів України в ім’я єдності і соборності держави.