21.05.2016
image-27e5904e5d05a1731e4381d238202b38618a73fa90f019c2f63e2fa22b83621b-V

21 травня у Полтаві атлети-військовослужбовці пронесуть 3-тонний макет України

21 травня на Театральній площі у Полтаві відбудеться незвичайна акція, яка покликана допомогти у мирному житті учасникам АТО та їх родинам. 10 атлетів-військовослужбовців пронесуть 25 метрів 3-тонний макет України,  таким чином намагатимуться встановити новий рекорд України у цьому виді силових змагань. Сам захід буде складатись з двох частин: після вправ атлетів учасникам бойових дій Полтавщини урочисто вручать спеціальні соціальні картки.

«Цей новітній крок у питанні соціального забезпечення наших учасників АТО, розроблений активістами ВО “Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ – РАЗОМ!”. Через таку картку усі бажаючі підприємці і бізнесмени без особливих зусиль зможуть надавати допомогу нашим захисникам через знижку у магазинах, торговельних мережах. І надалі ми будемо сприяти розширенню кола учасників цієї програми», – поділився планами проекту голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

«25 метрів для атлетичної акції – дистанція не випадкова. Цього року нашій державі 25 років. І ми хочемо показати, що Україна – неподільна. І лише спільними зусиллями, разом, ми зможемо її захистити і зберегти. Я впевнений – у нас все вийде», – розповідає заступник командира частини А 0136 ЗСУ Денис Дубровський.

«У макеті України, який будуть нести атлети, і Луганська область, і Донецька область, і Крим. Таким чином ми хочемо показати, що патріотичний дух українців, наших спортсменів також неподільний. Адже сьогодні найголовніше завдання – зберегти цілісність України і мир на нашій землі», – зазначив організатор акції, голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers