17.09.2016
unnamed

17 вересня у  Могилеві-Подільському відкриється дитяча шахова школа

Депутат Вінницької обласної ради, член фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Геннадій Вацак фінансуватиме дитячу шахову школу у Будинку школярів Могилева-Подільського на Вінниччині.

unnamed (1)

17 вересня о 12 годині відбудеться відкриття школи, на яке запрошуються діти та їхні батьки, які зацікавлені у навчанні цим видом спорту.

Шахова школа «Вацак» приймає дівчат та хлопців віком від 6 до 14 років. Групи комплектуются за віковим принципом з урахуванням індивідуальних можливостей дитини. З дітьми працюватимуть досвідчені тренери : кандидат в майстри спорту з шахів, голова міської федерації з шахів Андрій Горобець та кандидат в майстри спорту з шахів Валерій Горобець.

Заняття проводяться у групах:

І-а група (молодший шкільний вік) – з 14:00  по 16:00,

ІІ-а група (середній та старший шкільний вік) – з 16:00 по 18:00.

Дні занять: понеділок, середа, п’ятниця.

Навчання у дитячій школі шахів є безкоштовним. Засновник школи – Кондитерський Дім «Вацак» – забезпечує фінансування навчального процесу, а також бере на себе витрати на участь вихованців в змаганнях.

«Кондитерський Дім «Вацак» відроджує міську школу з шахів, аби допомогти дітям знайти себе в житті та самоствердитися. Шахи – чудова логічна гра, яка є однією з форм інтелектуального розвитку. Відроджуючи в Могилеві-Подільському школу шахів, мрію залучити дітвору до виду спорту, який позитивно впливає на розвиток мислення дитини, вчить її думати, прораховувати свої дії, вибудовувати логічні ходи, приймати рішення. Шахові баталії замінять бездумні комп’ютерні ігри. Якщо прагнете добра своїй дитині – віддайте її до нашої школи! Запрошую 17 вересня на відкриття дитячої  шахової  школи «Вацак» – школи майбутніх чемпіонів!», – закликає Геннадій Вацак.

Для довідки. До 1991 року міська дитяча школа з шахів займала лідируючі позиції не лише на Вінниччині, а й в Україні. «Зіркові» випускники могилів-подільської школи:  заслужений тренер України, міжнародний майстер з шахів, який підготував плеяду чемпіонів, серед яких -  двох міжнародних гросмейстерів, президент Вінницької федерації з шахів,  директор дитячої  спеціалізованої шахово-шашкової школи № 6 м. Вінниці Микола Боднар,  президент Могилів-Подільської  федерації з шахів, триразовий чемпіон області, директор НВК №4  Андрій Горобець.

 

 

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers