10.12.2016
эвромолодь

10 грудня Європейська молодь вшанує пам’ять Героїв Революції гідності

10 грудня 2016 року о 10.00 на Майдані Незалежності відбудеться флеш-моб представників студентських організацій із понад 20 країн Європи.

Захід проводиться у рамках конференції “Europe’s challenges ahead: Our answers to security threats” (Європейські виклики попереду: наша відповідь на безпекові загрози), що триває з 8 по 11 грудня 2016 року. Конференція організована партією “Блок Петра Порошенка “Солідарність” у співпраці зі студентською організацією Європейської Народної Партії – European Democrat Students (EDS). 

На конференцію до Києва прибули 70 учасників із понад 20 країн для дискусій на тему спільних європейських цінностей, обговорення безпекових викликів для континенту, а також вшанування третьої річниці Революції Гідності і пам’яті героїв, які віддали життя за побудову вільної та демократичної України.

Довідка: Організація EDS була заснована у 1961 році, зараз вона є найбільшою політичною студентською організацією, що представляє близько 1 млн студентів і молодих людей у 35 країнах. За допомогою EDS студентські організації та молодіжні партійні організації втілюють молодіжну правоцентристську політику у Європі.
Координатор заходу: Желябовська Яна (066-006-49-11).