10.12.2016
эвромолодь

10 грудня Європейська молодь вшанує пам’ять Героїв Революції гідності

10 грудня 2016 року о 10.00 на Майдані Незалежності відбудеться флеш-моб представників студентських організацій із понад 20 країн Європи.

Захід проводиться у рамках конференції “Europe’s challenges ahead: Our answers to security threats” (Європейські виклики попереду: наша відповідь на безпекові загрози), що триває з 8 по 11 грудня 2016 року. Конференція організована партією “Блок Петра Порошенка “Солідарність” у співпраці зі студентською організацією Європейської Народної Партії – European Democrat Students (EDS). 

На конференцію до Києва прибули 70 учасників із понад 20 країн для дискусій на тему спільних європейських цінностей, обговорення безпекових викликів для континенту, а також вшанування третьої річниці Революції Гідності і пам’яті героїв, які віддали життя за побудову вільної та демократичної України.

Довідка: Організація EDS була заснована у 1961 році, зараз вона є найбільшою політичною студентською організацією, що представляє близько 1 млн студентів і молодих людей у 35 країнах. За допомогою EDS студентські організації та молодіжні партійні організації втілюють молодіжну правоцентристську політику у Європі.
Координатор заходу: Желябовська Яна (066-006-49-11).
custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers