24.11.2017
nato

У Харкові відбудеться семінар «Україна-НАТО: формула безпеки»  

24 листопада у Харкові у рамках реалізації  проекту партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» «Україна-Солідарність-НАТО» відбудеться семінар «Україна-НАТО: формула безпеки». Метою семінару є проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності громадян з питань євроатлантичної інтеграції України.

Участь у заході братимуть голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО, народний депутат України Ірина Фріз, викладачі, студенти та курсанти та вищих навчальних закладів України, аналітики, соціологи, експерти, представники громадських організацій.

Семінар «Україна-НАТО: формула безпеки» триватиме з 11.00 до 13.30 (початок реєстрації учасників з 10.30) за адресою: м. Харків, Майдан Свободи, 6, Колонна зала Північного корпусу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Захід транслюватиметься на офіційній сторінці проекту “Україна-Солідарність-НАТО” у Faceebook. https://www.facebook.com/Ukraine.Solidarnist.NATO.

Контактна інформація: ukraine.solidarnist.nato@gmail.com.