13.12.2018
image

У Києві презентують фотокнигу “Батальйон “Полтава”. Роки війни”

13 грудня о 17.00 у Відкритому офісі «БПП «Солідарність» відбудеться презентація фотокниги “Батальйон “Полтава”. Роки війни”.

Це унікальна підбірка про життя і службу добровольчого батальйону в трьох секторах оборони за три роки служби. Автор книги – Віталій Запека, доброволець, який більше двох років воював на різних позиціях і населених пунктах Луганщини.

Усі учасники у форматі відкритої дискусії зможуть поспілкуватись із автором та безкоштовно отримати примірник фотокниги.

Реєстрація на подію за посиланням: https://goo.gl/4Aicc9

Нагадуємо, що проект “Фотокнига “Батальйон “Полтава. Роки війни” переміг за результатами рейтингового голосування у конкурсі проектів для ГО #ВідкритаСолідарність у травні 2018 року серед сотні інших проектів і отримав 50 000 гривень на видавництво книги.

Де: Відкритий офіс “БПП “Солідарність”, вул. Лаврська, 16.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers