27.06.2015
Волейбол

У Києві відбудеться волейбольний марафон проти наркотиків

27 червня о 9:00 у Києві на території Парку Дружби народів (Х-Парк) до Міжнародного дня боротьби із наркоманією відбудеться пляжний волейбольний марафон на березі Дніпра «DniproVolleyballCup».

Для участі потрібно: зібрати команду з 5 чоловік, вдягнути зручний одяг та прийти 27 червня до Х-Парку. І позмагатись з командами «Депутати Київради», «Адміністрація Деснянського району», «Міліція Деснянського району». За результатами змагань будуть визначені найкращі волейбольні команди, які отримають цінні подарунки.

Основна мета заходу – залучення громадських та профспілкових організацій Києва до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя, та найголовніше – єднання нації.

Усі, хто завітають до Парку Дружби Народів 27 червня з 09.00 до 14.00, зможуть взяти участь у цікавих спортивних змаганнях, які підготували організатори та партнери фестивалю. Справжнє спортивне свято відбуватиметься з різноманітними конкурсами та естафетами, святковим концертом. Можна буде пограти у футбол, настільний теніс, спробувати свої сили у вейкбордингу.

Захід організований столичною владою, благодійним фондом «Незалежна Країна» разом із громадською організацією «Світ без залежності» та за підтримки партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». Участь у відкритті фестивалю візьме керівництво міста та міські депутати.