27.06.2015
Волейбол

У Києві відбудеться волейбольний марафон проти наркотиків

27 червня о 9:00 у Києві на території Парку Дружби народів (Х-Парк) до Міжнародного дня боротьби із наркоманією відбудеться пляжний волейбольний марафон на березі Дніпра «DniproVolleyballCup».

Для участі потрібно: зібрати команду з 5 чоловік, вдягнути зручний одяг та прийти 27 червня до Х-Парку. І позмагатись з командами «Депутати Київради», «Адміністрація Деснянського району», «Міліція Деснянського району». За результатами змагань будуть визначені найкращі волейбольні команди, які отримають цінні подарунки.

Основна мета заходу – залучення громадських та профспілкових організацій Києва до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя, та найголовніше – єднання нації.

Усі, хто завітають до Парку Дружби Народів 27 червня з 09.00 до 14.00, зможуть взяти участь у цікавих спортивних змаганнях, які підготували організатори та партнери фестивалю. Справжнє спортивне свято відбуватиметься з різноманітними конкурсами та естафетами, святковим концертом. Можна буде пограти у футбол, настільний теніс, спробувати свої сили у вейкбордингу.

Захід організований столичною владою, благодійним фондом «Незалежна Країна» разом із громадською організацією «Світ без залежності» та за підтримки партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». Участь у відкритті фестивалю візьме керівництво міста та міські депутати.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers