27.02.2016
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У Києві відбудеться благодійний аукціон живопису “Арт-волонтер”

27 лютого 2016 року о 13:00 у приміщенні Будинку Митрополита Національного заповідника «Софія Київська» (м. Київ, вул. Володимирська, 24), відбудеться благодійний аукціон живопису «Арт-волонтер». Зараз триває передаукціонна виставка.

Кошти, отримані з проданих на аукціоні картин, будуть скеровані на закупівлю медичного обладнання для першого зразкового центру лікування та реабілітації хворих і поранених учасників АТО, який створюється у місті Коломия Івано-Франківської області.

Основою представленої експозиції стали роботи, написані під час пленеру, який відбувся у грудні 2015 року у Гошівському греко-католицькому монастирі Чину св. Василія Великого. Також цю ініціативу підтримали інші відомі митці, які долучились до акції та передали свої авторські твори.

На аукціон виставлені картини відомих українських художників, серед них є заслужені художники України, лауреати різноманітних мистецьких премій та відзнак, роботи яких зберігаються в багатьох музеях України і світу. Це понад тридцять авторів, серед них — Матвій Вайзберг, Петро Бевза, Михайло Демцю, Борис Єгіазарян, Сергій Дуплій та інші.

Проект реалізовується за підтримки Міністерства культури України, Опікунської ради Національного заповідника «Софія Київська» та Івано-Франківського земляцтва в місті Києві. Організаторами заходу виступили Національний заповідник «Софія Київська», Благодійний фонд «Україна Інкогніта», Івано-Франківська ОДА, Гошівський греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого та видавництво «Мантикора».

Додаткову інформацію про проект та його учасників можна переглянути на сайті http://www.art-volunteer.com.ua/, а також отримати за телефоном: (050) 805-57-45.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers