28.04.2015
1234 (1)

У вівторок, 28 квітня, в Білій Церкві проведуть роз’яснювальний семінар для громадян

У рамках реалізації проекту «STOP Корупції у Київській області» та програми «Правовий порадник», започаткованих і впроваджених спільними зусиллями КОДА та місцевого осередку партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка»,  28 квітня 2015 року у Білій Церкві відбудеться відкритий семінар для місцевих мешканців. Цей захід має на меті ознайомлення громадян із специфікою та нюансами дозвільних і погоджувальних процедур, які проводять Держреєстр, Держархбудінспекція, Держземагентство та районні управління архітектури і містобудування.

У семінарі братимуть участь координатор проекту «STOP корупції у Київській області» Тарас Лилик, голова місцевої організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Геннадій Джегур, начальник юридичного відділу Держземагентства у Київській області Ірина Степаненко, представник главку теруправління юстиції у Київській області Семен Кривонос і заступник директора департаменту ДАБІ у Київській області Наталія Чекомасова. Своє бажання відвідати захід висловили майже всі керівники місцевих і районних органів влади та держустанов, а також активісти громадських організацій і представники ЗМІ – загалом близько 150 чоловік.

Участь у заході – безкоштовна, місце проведення – м. Біла Церква, вул. Северина Наливайка, 13, початок об 11:00.

Тел. для довідок: +380-4563-38-08-00

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers