24.04.2018
IMG-4787

У Батумі відбудеться Міжнародна конференція «Україна – Грузія – НАТО: сучасні виклики безпеки Чорноморського регіону»

24 квітня 2018 року у м. Батумі (Грузія) в рамках реалізації проекту «Україна – Солідарність – НАТО» відбудеться Міжнародна конференція «Україна – Грузія – НАТО: сучасні виклики безпеки Чорноморського регіону».

Мета конференції – окреслення нових викликів та загроз Чорноморського регіону для формування механізмів співраці, що спрямовані на гарантування безпеки євроатлантичного безпекового простору.

У заході візьмуть участь народні депутати України, члени парламенту Грузії та уряду Аджарської Автономної Республіки, представники Офісу НАТО в Грузії, Посольства України в Грузії, Міністерства оборони України, Національної поліції України, експерти з євроатлантичних питань, журналісти, громадськість.

Учасники конференції обміняються досвідом щодо торговельно-економічних аспектів безпеки Чорноморського регіону, розвитку взаємодії з обміну інформацією щодо кібератак, формування концепції об’єднаної системи кібербезпеки, реформування сектору безпеки та оборони згідно стандартів НАТО та інших питань євроатлантичного співробітництва.

Захід транслюватиметься на офіційній сторінці проекту “Україна-Солідарність-НАТО” у Faceebook: https://www.facebook.com/Ukraine.Solidarnist.NATO.

Контактна інформація: ukraine.solidarnist.nato@gmail.com.

Контактний телефон: 0504419373.