24.03.2017
стародуб2

Трускавець запрошує на міське ралі

24-26 березня з дев’ятої ранку і до шостої вечора у Трускавці відбувається заїзд ювілейного 20-го міського ралі автоспортивної весни «Grand prix truskavets».

«Звернення на сесії до міської ради фракція БПП одноголосно підтримала, бо це унікальна подія для місцевих мешканців і гостей нашого міста. Траса автопробігу буде пролягати повністю у межах міста, тому глядачі зможуть повноцінно побувати «в гостях у автоспорту» цілий день у центральній частині. Запрошуємо усіх охочих набратися позитивних емоцій і відвідати таке захопливе шоу», – закликає депутат міськради, керівник Трускавецької БПП Анатолій Стародуб.

Бажаючі зможуть відвідати зони сервісу, старту і фінішу, побачити багаторазове проходження декількох різних поворотів, поспілкуватися зі спортсменами між заїздами, отримати автографи або пам’ятні сувеніри.

Заїзди супроводжуватимуться відео-трансляцією у центральній фан-зоні, яка вміщає кілька тисяч чоловік, на великих екранах буде вестися пряма трансляція зі старту гонки.

Зареєструвалося 30 учасників, добра третина яких є спортсменами, які виступають на повнопривідній техніці.

Учасницею змагань буде і 16-річна гонщиця Христина Шундаревська, якій для того, щоб вийти на старт, довелося отримувати спеціальний дозвіл автомобільної федерації України.