23.06.2015
Edu-school-books

Рівненських підприємців запрошують на семінар “Як робити бізнес з Німеччиною”

23-24 червня у Рівному Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з Рівненською облдержадміністрацією в рамках роботи групи по залученню інвестицій при голові ОДА організовують безкоштовний практичний семінар на тему “Як робити бізнес з Німеччиною”. Семінар носитиме суто практичний характер та буде корисним саме для представників малого та середнього бізнесу.

11427744_433214646855857_5780533817329105931_n

«Для малих та середніх підприємств області дуже важко вийти на іноземних інвесторів. Адже в них немає можливості наймати спеціалістів чи презентувати себе на закордонних форумах. Тож Рівненська ОДА спільно з нашими німецькими партнерами вирішили провести цей семінар, щоб навчити малих та середніх підприємців залучати інвестиції, зокрема з Німеччини», – пояснив голова Рівненської міської організації партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка”, радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

За його словами, під час семінару німецькі експерти розкажуть рівненським бізнесменам про принципи, якими керуються німецькі інвестори у введені бізнесу, яким чином виходити на європейські ринки та як правильно шукати інвестиційного партнера для просування продукції на світові ринки.

Окремо в програмі семінару передбачається проведення цілої низки майстер-класів по роботі із залучення інвестицій в приватний бізнес. Олексій Муляренко переконаний, що цей захід буде корисним для представників малого та середнього бізнесу, а тому закликає підприємців Рівненщини не залишатися осторонь та активно самовдосконалюватися.

Щоб взяти участь у семінарі, необхідно зареєструватися у Рівненській агенції із залучення інвестицій «ІнвестІнРівне» за тел. (0362) 221 565, моб. (050) 637 16 37 (Дмитро Янушевський) або подати заявку на e-mail: invest@investinrivne.org.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers