23.06.2015
Edu-school-books

Рівненських підприємців запрошують на семінар “Як робити бізнес з Німеччиною”

23-24 червня у Рівному Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з Рівненською облдержадміністрацією в рамках роботи групи по залученню інвестицій при голові ОДА організовують безкоштовний практичний семінар на тему “Як робити бізнес з Німеччиною”. Семінар носитиме суто практичний характер та буде корисним саме для представників малого та середнього бізнесу.

11427744_433214646855857_5780533817329105931_n

«Для малих та середніх підприємств області дуже важко вийти на іноземних інвесторів. Адже в них немає можливості наймати спеціалістів чи презентувати себе на закордонних форумах. Тож Рівненська ОДА спільно з нашими німецькими партнерами вирішили провести цей семінар, щоб навчити малих та середніх підприємців залучати інвестиції, зокрема з Німеччини», – пояснив голова Рівненської міської організації партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка”, радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

За його словами, під час семінару німецькі експерти розкажуть рівненським бізнесменам про принципи, якими керуються німецькі інвестори у введені бізнесу, яким чином виходити на європейські ринки та як правильно шукати інвестиційного партнера для просування продукції на світові ринки.

Окремо в програмі семінару передбачається проведення цілої низки майстер-класів по роботі із залучення інвестицій в приватний бізнес. Олексій Муляренко переконаний, що цей захід буде корисним для представників малого та середнього бізнесу, а тому закликає підприємців Рівненщини не залишатися осторонь та активно самовдосконалюватися.

Щоб взяти участь у семінарі, необхідно зареєструватися у Рівненській агенції із залучення інвестицій «ІнвестІнРівне» за тел. (0362) 221 565, моб. (050) 637 16 37 (Дмитро Янушевський) або подати заявку на e-mail: invest@investinrivne.org.