29.07.2015
3 (43)

Партійці-волонтери з Комсомольська закликають долучитися до акції зі здачі крові для бійців АТО

29 липня у Комсомольску на Полтавщині відбудеться акція збору крові для військовослужбовців. Для цього до міста активісти Комсомольської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» запрошують виїзну бригаду Кременчуцької обласної станції переливання крові.

1 (45)

«Донорів потрібно близько сорока – саме стільки здатні обслужити лікарі», – говорить очільник Комсомольського міського осередку партії Олександр Штейка.

Керівник служби крові АТО (сектор С), лікар-трансфузіолог Ростислав Зауральський каже: через брак фінансування виїзні бригади не працюють і кров можна здати лише на обласних станціях. «Добре, що є небайдужі люди, які займаються  цією роботою. Запевняю, що кров дійсно потрапить до шпиталів. Зараз створюється служба крові ЗСУ, і вперше в історії України пересувні станції переливання крові працюють поблизу передової, спільно з Пересувними добровольчими шпиталями. Якщо давати препарати крові важкопораненому ще до того, як його довезуть до «великої землі», людина має шанс вижити. Саме цій службі зараз потрібна кров», – пояснює Ростислав Зауральський.

2 (44)

Нині вже 15 людей зголосилося поділитися своєю кров’ю.  Ті ж, хто хоче так само допомогти нашим воякам, мають час записатися. Головне мати із собою паспорт та дані флюорографічного обстеження, проведеного у 2015 році. Контактний телефон (068) 439 58 28