01.06.2015
af-book

На Волині стартує акція «Книга на Схід»

Волинська територіальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» організовує збір україномовної літератури для жителів Сходу.

«Я знаю, що зараз багато поетів їздять на Схід. Вони проводять літературні вечори, на яких збирають повні зали молодих людей. На жаль, багато хто навіть каже, що й не знав, що в Україні є «живі» поети. І не це проблема людей. Вони просто довгий час жили в інформаційному вакуумі, а на книжкових полицях бачили лише дешеві низькопробні російські романи та детективи. Ми хочемо оказати, що українська література – жива і захоплююча. Впевнений, що багато людей через твори письменників відкриють для себе Україну по-новому», – переконаний керівник Волинської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Роман Романюк.

Усі охочі з 1 по 12 червня в рамках акції «Книга на Схід» можуть принести книги за адресою в Луцьку: проспект Волі, 29. Книги можуть бути будь-якого жанру та для різного віку, в тому числі й дитячі. Головна умова – це українська мова та хороший стан. Книги через народного депутата України Дмитра Лубінця передадуть на Схід, де розповсюдять у дитячих будинках, бібліотеках, школах і родинах.

 

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers