15.07.2015
Редюїт-1

Діти учасників АТО змагатимуться у військово-спортивній грі «Редюїт»

15 липня 2015 року стартує друга військово-спортивна гра «Редюїт» на полігоні Національної гвардії в селі Старе Київської області. У змаганнях візьмуть участь 40 найкращих і найсміливіших хлопців і дівчат Печерського району, батьки яких захищають нашу країну в зоні АТО. Захід проводиться за сприяння голови Печерської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Михайла Терентьєва.

Редюїт-3

Традицію військово-спортивних ігор, які покликані розвивати у молодого покоління гордість за державу та повагу до своєї армії, прищеплювати навички навчальної військової підготовки, започаткувала 27-а бригада Національної гвардії України.

Діти (віком від 10 до 14 років) в складі кількох команд протягом кількох діб (5 днів, 4 ночі) змагатимуться із орієнтуванням на місцевості, стрільбою з пневматичних гвинтівок, облаштуванням і маскуванням позицій, риттям окопів, наданням першої медичної допомоги тощо.

Редюїт-2

Редюїт (фр. reduit) — внутрішнє фортифікаційне укріплення, яке споруджується всередині зовнішніх закритих укріплень для їх посилення і бою всередині останніх. Штаб 27-ї бригади Національної гвардії України знаходиться у редюїті колишньої Київської фортеці.