13.01.2017
лопушанський

Діти з Луганської та Донецької областей приїдуть до Львова святкувати

11 січня із прифронтової території Луганської та Донецької областей  вирушив «Потяг Дружби». Так стартувала акція національного масштабу «Схід – Захід РАЗОМ».

З 11 по 15 січня потяг перетне всю Україну зі Сходу на Захід за маршрутом: Лисичанськ-Київ-Львів-Хирів. В кожному з пунктів для дівчат та хлопців готують програму, яка допоможе їм поринути в казкову атмосферу, познайомитися з Різдвяними традиціями і завести друзів. Потяг зупинятиметься 12 січня у Києві,  13 січня у Львові, 14 січня прибуде до м. Хирова.

Народний депутат України Андрій Лопушанський, який долучився до організації перебування дітей на Львівщині, розповідає, що завдяки подібним заходам молодь східної України буде знайомитись із традиціями святкування Різдвяних свят у Центральній та Західній Україні. «Акція служить для того, щоб вибити з рук Путіна інформаційну зброю розбрату, і показати що схід і захід України – нероздільні!», – наголосив нардеп.

У Києві гостей приймає Благодійний фонд «Стрічка Надії». Діти відвідають храми, музеї, цирк і виставу, а також побувають біля Головної ялинки.

У Львові гостей приймає Львівська обласна державна адміністрація за сприяння її очільника Олега Синютки. На дітей чекає Львівська філармонія, краєзнавчі та історичні музеї та святкова атмосфера.

У старовинному Хирові гостей приймає Благодійний фонд Андрія Лопушанського. Малечу чекає відпочинок у Хирівському Конвікті, відвідання спа-центру і басейну, коляда та різноманітні святкові дійства у народних традиціях Прикарпатського краю. До свята також долучаться польські партнери, що привезуть зі собою духовий оркестр із гміни Ясло.

Таку традицію прийняття гостей зі Сходу ось уже три роки поспіль підтримує Благодійний фонд Андрія Лопушанського. Ця поїздка відбувається також з ініціативи Департаменту освіти і науки Луганської і Донецької облдержадміністрацій та народних депутатів України із фракції «Блок Петра Порошенка» Артура Герасимова, Марії Іонової та Дмитра Лубінця.

ПАТ “Укрзалізниця” задля комфорту дітей формує спеціальний “Потяг Дружби” з 11 вагонів, котрим діти помандрують пізнавати Україну.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers