24.10.2014
gospital

Допомога медикам по збору коштів для сучасного обладнання

У п’ятницю, 24 жовтня 2014 року, о 13:00 у Головному військовому клінічному госпіталі міста Києва (вул. Госпітальна, 18, Корпус «Клуб», малий конференц-зал, 2-й поверх) відбудеться передача документації на базовий комплекс сучасного обладнання для ендоскопічної хірургії, вартістю більше ніж 500 тис. гривень, придбаний на кошти, зібрані благодійниками.

Запрошуємо представників засобів масової інформації до участі у заході.

За додатковою інформацією та з питань акредитації для участі у заході звертайтеся, будь ласка, до Марини Кузьменко (+38-068-856-97-78).

***

Довідкова інформація

Проект по збору коштів на придбання такого обладнання був ініційований кандидатом у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Ольгою Бєльковою після особистого відвідання цього лікувального закладу. Ідея щодо необхідності допомоги госпіталю виникла після спілкування із військовими, які перебувають там на лікуванні, а також із його керівництвом. Саме волонтери сьогодні є основною надією для лікарів та військових для закупівлі як речей для індивідуального використання для хворих, так і обладнання. За словами лікарів Київського головного військового госпіталю цей заклад роками не отримував від держави нове обладнання для діагностики та лікування і в часи військових дій опинився у дуже складному стані. Деякі хворі змушені були шукати можливості для лікування за кордоном, що завжди значно дорожче ніж в Україні.

Повний комплекс обладнання складається з ультразвукового генератора Olympus USG-400 (1 одиниця) з комплектом інструментів THUNDERBEAT (5 мм, 35 см) з пістолетною рукояткою (5 одиниць), а нагальна потреба у його використанні підтверджується тим, що воно:

-          Дозволяє виконувати більший обсяг оперативних втручань особливої складності, що характерні в умовах проведення антитерористичної операції;

-          Значно скорочує тривалість оперативних втручань;

-          Завдяки особливому режиму роботи ультразвукового обладнання – суттєво зменшує обсяг втрати крові під час виконання оперативних втручань, що вкрай важливо для поранених пацієнтів з важкими ураженнями;

-          Зменшує необхідність відправлення пацієнтів на лікування закордон.

Загальна вартість комплексу обладнання складає близько 800 тисяч гривень (787 968 грн).

Окрім власного фінансового внеску, Ольга Бєлькова звернулася до своїх колег-парламентарів, а також представників середнього бізнесу з проханням долучитися до проекту. Серед благодійників є представники банківського та страхового бізнесу, державні службовці, підприємці та просто небайдужі люди. За два місяці на рахунки благодійного фонду госпіталю було зібрано 581 460 грн. від 17 благодійниківіз середнім внеском 34 203 грн.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers