01.12.2017
290415_123316_00984_2

В Одесі відбудеться семінар «Україна-НАТО: формула безпеки»

1 грудня в Одесі у рамках реалізації  проекту партії «БПП «Солідарність» «Україна – Солідарність – НАТО» відбудеться семінар «Україна – НАТО: формула безпеки».

Мета семінару – проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності громадян з питань євроатлантичної інтеграції України.

У заході візьмуть участь голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, студенти та викладачі вищих навчальних закладів України, аналітики, соціологи, експерти, представники громадських організацій.

Семінар «Україна-НАТО: формула безпеки» проводитиметься з 11.00 до 13.30 (початок реєстрації учасників з 10.30) за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 24/26, Конференц-зала Гуманітарного корпусу Одеського Національного Університету імені І.І. Мечникова.

Захід транслюватиметься на офіційній сторінці проекту “Україна-Солідарність-НАТО” у Faceebook https://www.facebook.com/Ukraine.Solidarnist.NATO.

Контактна інформація: ukraine.solidarnist.nato@gmail.com.