виставка
Поділитись:

Фотовыставка «Донбасс: война и мир»

30 октября - 2 ноября 2014 года в Выставочном зале (Андреевский спуск, 23) пройдет фотовыставка «Донбасс: война и мир» при содействии отдела социального служения и благотворительности УПЦ КП и Национального военно-исторического музея Украины. Организаторами выставки выступили: Уполномоченная Президента Украины по мирному урегулированию ситуации в Донецкой и Луганской областях, кандидат в народные депутаты от «Блока Петра Порошенко» Ирина Геращенко и Национальный союз журналистов Украины. Авторы представленных на фотовыставке работ - профессиональные фотографы, журналисты, бойцы АТО, волонтеры, помогающие военным и местным жителям, местные жители.

Детальніше
виставка
Поділитись:

Фотовиставка «Донбас: війна та мир»

30 жовтня – 2 листопада 2014 року у Виставковому залі (Андріївський узвіз, 23) пройде фотовиставка «Донбас: війна та мир» за сприяння відділу соціального служіння і благодійності УПЦ КП, Національного військово-історичного музею України. Організаторами виставки виступили: Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, кандидат у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Геращенко та Національна спілка журналістів України. Автори представлених на фотовиставці робіт – професійні фотографи, журналісти, бійці АТО, волонтери, що допомагають військовим та місцевим жителям, місцеві мешканці.

Детальніше
-1-638
Поділитись:

До обговорення Коаліційної угоди долучається Реанімаційний пакет реформ

Партія «Блок Петра Порошенка» залучає громадськість до обговорення коаліційної угоди, оприлюдненої партією. У четвер, 30 жовтня, о 13.00 відбудеться зустріч представників партії та ініціативи громадських активістів та експертів «Реанімаційний пакет реформ». Запрошуємо також представників ЗМІ долучитися до обговорення Коаліційної угоди «БПП». Зустріч відбудеться за адресою: вул. Лаврська, 16 Акредитація за тел. 044-351-00-20

Детальніше