Кононенко

Кононенко запропонував Абромавичусу спільно пройти детектор брехні щодо озвучених обвинувачень

Перший заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» заявив про зняття з себе повноважень Першого заступника Голови фракції на період розслідування  заяви, яку оприлюднив Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус.

«Щодо ситуації, яка склалася  і висунутих на мою адресу обвинувачень Міністром економічного розвитку паном Абромавичусом маю зробити наступну заяву: вчора мною подано  і офіційно зареєстровано заяву в Національне Антикорупційне Бюро щодо обвинувачень на мою адресу, з проханням провести об’єктивне розслідування і покарати винних. Друге, я пропоную і наполягаю, разом з паном Абрамавичусом пройти детектор брехні щодо висунутих ним обвинувачень. І третє.  Я прийняв рішення зняти з себе повноваження Першого заступника Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді на період розслідування і прошу фракцію мене підтримати в цьому рішенні”, – заявив Ігор Кононенко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers