геращенко

Ірина Геращенко: Українська армія чекає ухвалення закону про військові звання і парламент терміново має його розглянути

«Європейська Солідарність» закликає монобільшість не ігнорувати законопроекти опозиції і додати до порядку денного проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби)», який врегульовує військові звання в Україні відповідно до стандартів НАТО.

На цьому під час погоджувальної ради наголосила співголова фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді Ірина Геращенко.

«Ми наполягаємо на включенні до порядку денного і першочерговому розгляді законопроекту про військові звання (0906), який дуже чекають в армії. Він унормовує наші сержантські звання до стандартів НАТО. Це те, чого чекає наша армія, яка сьогодні особливо потребує таких позитивних сигналів на підтримку від парламенту», – заявила Ірина Геращенко.

За словами Ірини Геращенко, неприпустимим є той факт, що низка законів, які були подані і проголосовані в першому читанні у попередньому скликанні, сьогодні дослівно подаються наново.

«Якимось дивом ці закони, які були прийняті вже до другого читання, перереєстровані слово в слово нашими колегами зі «Слуги народу» і в першому читанні подаються на розгляд. Ми вважаємо, що це має і такий і моральний, і регламентний аспект. Серед них закони про державну підтримку кінематографії, про концесії, інші закони. Ми пропонуємо, щоб вони були прийняті в другому читані і в цілому, але саме в тому порядку, як це передбачає регламент Верховної ради України», – зазначила депутат.

Парламентар також закликала проголосувати за створення спеціальної комісії з питань ветеранів цього тижня.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers