геращенко

Ірина Геращенко: Консультації уряду з парламентом щодо плану дій на наступний рік забезпечать його комплексність і ефективність

«Європейська Солідарність» закликала провести годину запитань до уряду на цьому тижні, відповідно до того як ця норма зафіксована у законі «Про регламент Верховної Ради», – про це на засіданні погоджувальної ради заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Ми категорично проти того щоб не проводилась місяць година запитань до уряду. Парламент демонструє достатньо активну роботу я думаю, що уряд так само може знайти годину під час сесійного тижня для того, щоб відповісти на запитання народних депутатів», – зазначила вона.

Парламентар наголосила, що для забезпечення комплексного та ефективного плану роботи уряду, необхідно врахувати позиції різних політичних партій, яка представляють цінності та інтереси своїх виборців.

«Хочу нагадати, що уряд у нас підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України. В напрацюванні плану дій на наступний рік цей діалог має бути корисний. Просимо виконати цю норму регламенту і щоби два сесійні тижні в п’ятницю у нас була година запитань до уряду», – сказала Ірина Геращенко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers