геращенко

Ірина Геращенко: Консультації уряду з парламентом щодо плану дій на наступний рік забезпечать його комплексність і ефективність

«Європейська Солідарність» закликала провести годину запитань до уряду на цьому тижні, відповідно до того як ця норма зафіксована у законі «Про регламент Верховної Ради», – про це на засіданні погоджувальної ради заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Ми категорично проти того щоб не проводилась місяць година запитань до уряду. Парламент демонструє достатньо активну роботу я думаю, що уряд так само може знайти годину під час сесійного тижня для того, щоб відповісти на запитання народних депутатів», – зазначила вона.

Парламентар наголосила, що для забезпечення комплексного та ефективного плану роботи уряду, необхідно врахувати позиції різних політичних партій, яка представляють цінності та інтереси своїх виборців.

«Хочу нагадати, що уряд у нас підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України. В напрацюванні плану дій на наступний рік цей діалог має бути корисний. Просимо виконати цю норму регламенту і щоби два сесійні тижні в п’ятницю у нас була година запитань до уряду», – сказала Ірина Геращенко.