MPAL4402-e1561038118917-1200x609

Петро Порошенко: Звільнення бранців Кремля – це велика і радісна подія не лише для них самих та їхніх родин, а для кожного українця

Українські військовополонені повернулись додому з Російського полону, – про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Звільнення українців – бранців Кремля – це велика і радісна подія не лише для них самих та їхніх родин, а для кожного українця в усьому світі. Вітаю наших з поверненням додому! Цьому щиро радіє вся Україна!», – повідомив він.

Лідер партії наголосив, що важливим інструментом тиску на Росію стало рішення морського трибуналу в Гамбурзі.
«Як п’ятий президент України, причетний до звільнення тисяч наших співвітчизників, знаю, що простих і лінійних рішень тут не буває. Пишаюся тим, що виборене нами ще весною рішення Міжнародного морського трибуналу приперло Путіна до стіни і спонукало нарешті звільнити наших героїв.

Сьогоднішній піднесений настрій не повинен нас розслабляти. У нас попереду виснажлива боротьба із запеклим ворогом України, сильним і підступним. Це спільна справа влади і опозиції», – наголосив Петро Порошенко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers