юринець

Оксана Юринець: маємо важливе завдання – постійно проводити роз’яснювальну роботу щодо НАТО

На цьому, під час виступу з трибуни ВР, наголосила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова парламентської делегації в ПА НАТО Оксана Юринець.

«В понеділок повернулася наша делегація з парламентської асамблеї НАТО з Братислави. Хочу подякувати Борису Тарасюку, який долучився до цієї важливої роботи і ми змогли гідно представити Україну на цьому важливому міжнародному заході. В усіх комітетах асамблеї звучало питання України. В комітеті з оборони і безпеки піднімалася тема Криму, Керченської протоки і звільнення наших військовополонених моряків. В комітеті цивільного виміру і безпеки піднімалося питання України в контексті аналізу за останні 5 років після Революції Гідності. Обговорювалися виклики, які стоять сьогодні перед Україною»,- зауважила політик.

«Ми маємо важливе завдання – дуже ретельно і правильно проводити роз’яснювальну роботу щодо НАТО. А саме, давати відповіді на питання: чому ключ безпеки для України лежить виключно у співтоваристві з країнами, які 70 років тому підписали Угоду у Вашингтоні. Пояснювати, що НАТО – це єдина система захисту, яке гарантувала їм цілісність»,- зауважила народний депутат.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers