5

У Зміївському районі відкрили дитсадок на 100 місць

Новий дошкільний заклад розпочав роботу в селі Таранівка Зміївського району на Харківщині. Без дитсадка Таранівка залишилась ще в 1997 році. З того часу будівля ДНЗ пустувала, а місцеві жителі були змушені возити дітей до сусідніх населених пунктів.

За словами депутата Харківської обласної ради від БПП Віталія Кошеленка, з відкриттям дитсадка питання доступності дошкільної освіти в Таранівці повністю знято – місць вистачає всім охочим.

6

«Голова ХОДА Юлія Олександрівна підтримала цей проект, з обласного бюджету виділили кошти на його реалізацію. Також долучилися районний та місцевий бюджети. У результаті сьогодні відкриваємо довгоочікуваний навчальний заклад», – розповів Віталій Кошеленко.

Ясла-садок «Ромашка» розмістився в типовій двоповерховій будівлі. У закладі облаштували 4 групи (ігрові, спальні, гігієнічні кімнати, роздягальні), а також кабінети адміністрації, пральню, медичний пункт тощо.

1

ДНЗ повністю забезпечений обладнанням, меблями, інвентарем, іграшками та навчальними посібниками. З меблями, матрацами та подушками для спальних кімнат допоміг Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers