вибори

Черненко: правовий Комітет пропонує ВР розглянути Виборчий кодекс наступного тижня

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова підкомітету з питань виборів і референдумів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Олександр Черненко заявив після засідання Комітету.

За його словами, Комітет прийняв рішення рекомендувати парламенту розглянути наступного тижня в другому читанні проект Виборчого Кодексу, реєст.№ №3112-1.

«Крім того, Комітет не приймав жодного рішення по кожній з чотирьох тисяч поправок, бо тоді роботу потрібно продовжити ще на два тижні. Тому, таблиця з поправками передається на розгляд сесійної зали і вже наступного тижня Виборчий кодекс почне розглядатися в пленарній залі», – сказав Черненко.

Він нагадав, що до Виборчого кодексу було подано 4307 поправок.

«Але, оскільки Комітет не визначився по жодній поправці, ВР буде розглядати їх в залі. Будемо сподіватися, що деякі автори самі відкличуть поправки. Це точно буде не один пленарний тиждень. Крім того, робоча група запропонувала ще 387 поправок до Кодексу. У нас є два пленарні тижні в червні і два пленарні тижні в липні, встигнути можна», – додав Черненко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers