received_1249502655212081

Дмитро Андрієвський: Sikorsky Challenge став невід’ємною частиною інноваційного простору у КПІ

Поєднати можливості наукових розробок у сфері безпеки і оборони з потребами військових та оборонних підприємств – основна мета заходу, який зібрав у КПІ науковців, представників влади, оборонного комплексу України та активних студентів.

Народний депутат від БПП Дмитро Андрієвський завжди підтримує наукові розробки у Київській політехніці. У своєму виступі він відзначив важливість такої платформи для оборонного комплексу держави.

received_355781288396136

«Те, що конкурс відбувається у стінах моєї альма-матер – не випадково, а навіть природно. За останні роки Sikorsky Challenge став невід’ємною частиною створеного в Київській політехніці інноваційного простору. Представлені проекти є свідченням того, що забезпечити надійну оборону і безпеку держави без наукових розробок і сучасних технологій неможливо», – наголосив народний депутат.

До фіналу конкурсу пройшли 43 оборонні проекти. Значна їхня кількість належить вищим навчальним закладам та студентам, свої роботи також представляють приватні підприємства, установи та інститути Національної академії наук України.

received_1212098595616686

Розробки в першу чергу можуть зацікавити вітчизняних замовників озброєнь і військової техніки, спеціальних експортерів та оборонні підприємства. Після фахового відбору найбільш вдалих і актуальних проектів їх виведуть на інноваційний ринок та впровадять у виробництво.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers