арєв

Тимошенко небезпечна відсутністю чіткої позиції, яку вона кардинально змінює в залежності від особистої вигоди – Ар’єв

Про це  народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’єв наголосив  на сторінці в Facebook, коментуючи останні заяви очільниці партії “Батьківщина” щодо розслідування справи Катерини Гандзюк.

«Тимошенко небезпечна відсутністю чіткої позиції, яку вона кардинально змінює в залежності від особистої вигоди», – наголосив політик.

«Протягом двох днів Мангера, підозрюваного у вбивстві Катерини Гандзюк, виключають з партії, а вже наступного дня проти нього, за словами Тимошенко, нічого немає і починається стандартне кампанія про політичні переслідування, бо в ролі жертви легше набувати симпатиків з одного електорального поля з Гриценком», – зауважив політик.

Народний депутат підкреслив, що різка зміна поглядів Тимошенко спостерігалася в багатьох питаннях.

«У 2009 році вона подає мегапрогресивний проект закону про ринок землі, а у 2019 виступає проти ринку, бо «олігархи скуплять» (з‘явились раптом, раніше ніколи не було). Тоді ж, 10 років тому, підписує меморандум з МВФ про підвищення ціни на газ до рівня ринкової, а тепер, коли її зобов‘язання виконані, вона хоче знищити свою ж гарантію», – написав він.

«Нині Тимошенко говорить про підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції. І я розумію, що це вона просто не дотримається обіцянки, якщо буде вигідно розвернутися під Москву», – наголошує Володимир Ар’єв.

Резюмуючи, парламентар наголосив: «А історія з Мангером та всі інші поламані нею гарантії – лише чергове нагадування, щоб не забували про загрозу кардинальної зміни курсу, яка може обернутися фатальними наслідками для України».