вибори

Заява прес-служби партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вітає рішення Кілійського районного суду Одеської області у справі, пов’язаній із грубими порушеннями виборчого законодавства України, та покладає політичну відповідальність за цей злочин на ВО «Батьківщина».

Кілійський районний суд Одеської області виніс вирок мешканці Кілійського району за неодноразові підкупи виборців, засудивши її до 5 років і 6 місяців ув’язнення, а також позбавлення права займатись діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом. У квітні 2018 року перед виборами в Кілійській об’єднаній територіальній громаді обвинувачена займалася масовим підкупом виборців на користь партії ВО «Батьківщина».

«БПП «Солідарність» наголошує на тому, що політичну відповідальність за цей злочин несе ВО «Батьківщина», на користь якої здійснювався неодноразовий підкуп виборців засудженою особою, і особисто її лідерка Юлія Тимошенко. Ю.Тимошенко також несе персональну відповідальність за долю жінки, яка отримала 5 з половиною років ув’язнення.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers