арєв

Ар’єв: Ми підтримуємо знаходження миротворців на Донбасі, але не в російському форматі

Про це зауважив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова української делегації у ПАРЄ Володимир  Ар’єв, коментуючи  заяву президента Росії Путіна, що перебування миротворців на Донбасі не може бути вирішено без прямого контакту з представниками самопроголошених республік, ДНР і ЛНР.

«Заява Путіна про необхідність знаходження миротворців ООН на Донбасі, при умові узгодження цього з ЛНР та ДНР – це фактично легалізація їх тенетів на окупованій частині Донбасу. Україна на такий формат  ніколи не піде, тим паче узгоджувати  немає з ким. Хто такі ЛНР ДНР і з ким там узгоджувати? Це – незаконні організації, тому тут можна говорити  лише за умови, коли  миротворці є нейтральними. А легалізацію російських військових через миротворчу діяльність ми ніколи не допустимо», – наголосив  політик.

Політик зазначив, що позиція України щодо миротворців виважена та відповідає всім міжнародним форматам.

«Україна сьогодні діє в рамках  Мінського та Норманського формату. Щодо наявності миротворців, то ми розглядаємо такий варіант, але не в російському форматі», – зауважив парламентар.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers