1393682780_putin

Цугцванг для Путіна

Пам’ятаєте знамениту фразу Штірліца Мюллеру: «Ви залишитеся наодинці з багатьма ворогами в цій будівлі. І я не впевнений, що Ви зможете перемогти»?

До чого це я. А до того, що не дивлячись на величезну кількість сучасного озброєння, техніки, живої сили і титанічних зусиль інформаційної «кремлівської абракадабри», Путін НЕ ЗМІГ завоювати Україну. Ні у військовому плані, ні в психологічному аспекті.

Він просто не очікував, наскільки потужним буде опір української армії і добровольчих загонів, сотень тисяч волонтерів і звичайних мешканців. Він навіть уявити собі не міг, наскільки громадяни України об’єднані патріотичним духом і прагненням захистити свою країну від «дружньої агресії» Росії.

І це все на тлі того, що наша армія відроджується з коліс, не вистачає зброї та боєприпасів, спеціальних засобів захисту та звичайного обмундирування. Адже вистояли! І ще один важливий аспект. Путін ніяк не очікував, наскільки його в Україні НЕ люблять. Я б навіть сказав – ненавидять! А це свідчить про те, що ми починаємо брати реванш навіть в інформаційній війні. І це не дивлячись на жахливу пропагандистську машину, яку Кремль використав проти нашої країни, зомбуючи людей, вселяючи в них страх і агресію. Парадокс, але саме Путін згуртував жителів України. Згуртував навколо любові до своєї країни, навколо прагнення до незалежності і небажання жити за вказівкою з Москви.

А ще Путін не чекав такої одностайної реакції світової спільноти і такого неприйняття з боку світових лідерів. Санкції – це тільки початок його краху. Він поступово рухається до світової ізоляції і статусу ізгоя і кривавого диктатора. Так, у Москви значно потужніше і чисельніша армія і значно потужніше і сучасніше озброєння. У порівнянні з нашим потенціалом, це так. Але його армія не зможе протистояти світовому військовому потенціалу. І він це вже усвідомлює. Особливо, в умовах стагнації російської економіки і наростаючого соціального протесту росіян. Які, схоже, прокидаються від «літургійного сну» і своїх ілюзій. Тому, я переконаний, що окупувавши (тимчасово) Крим, Путін назавжди втратив для себе Україну. І фантомний «російський світ». А значить, його головна життєва мета по збиранню «земель руських» провалилася. І всі побачили: а король то голий…

Так і хочеться сказати цьому жадібному і кровожерному кремлівському диктатору: пан Путін! Ви залишилися один на один з багатьма ворогами в світі. І я не впевнений, що Ви зможете перемогти! Точніше, я впевнений, що рано чи пізно, гуманітарний конвой доставить вас прямо в Гаагу. Це і стане вашим безславним фіналом!

Дмитро Співак

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers