• Агафонова Наталія Володимирівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    44
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Алєксєєв Сергій Олегович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    55
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Андрієвський Дмитро Йосипович

    Обраний по:
    Виборчому округу №222
    Регіон:
    м. Київ
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства
  • Антонищак Андрій Федорович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    39
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Арешонков Володимир Юрійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №64
    Регіон:
    Житомирська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Ар’єв Володимир Ігорович

    Обраний по:
    Виборчому округу №218
    Регіон:
    м. Київ
    Посада:
    Голова підкомітету з питань міжпарламентських зв’язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України у закордонних справах
  • Артюшенко Ігор Андрійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №75
    Регіон:
    Запорізька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Бакуменко Олександр Борисович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    57
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Барна Олег Степанович

    Обраний по:
    Виборчому округу №167
    Регіон:
    Тернопільська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції юридичними особами Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Батенко Тарас Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №123
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань нафтової, нафтотранспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Березенко Сергій Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №205
    Регіон:
    Чернігівська область
    Посада:
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Бєлькова Ольга Валентинівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    47
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Богомолець Ольга Вадимівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    3
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я
  • Брензович Василь Іванович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    62
    Посада:
    Голова підкомітету з питань міжнаціональних відносин Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Вадатурський Андрій Олексійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №130
    Регіон:
    Миколаївська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Валентиров Сергій Васильович

    Обраний по:
    Виборчому округу №81
    Регіон:
    Запорізька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Вінник Іван Юлійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №184
    Регіон:
    Херсонська область
    Посада:
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
  • Гарбуз Юрій Григорійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №114
    Регіон:
    Луганська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Герасимов Артур Володимирович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    43
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
  • Геращенко Ірина Володимирівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    9
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції
  • Голуб Владислав Володимирович

    Обраний по:
    Виборчому округу №197
    Регіон:
    Черкаська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Голубов Дмитро Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №136
    Регіон:
    Одеська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Гончаренко Олексій Олексійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    40
    Фракція
    Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Горват Роберт Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №68
    Регіон:
    Закарпатська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Гордєєв Андрій Анатолійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №183
    Регіон:
    Херсонська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань державного боргу та фінансування державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Грановський Олександр Михайлович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    58
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Гринів Ігор Олексійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    14
    Фракція
    Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку
  • Гудзенко Віталій Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №92
    Регіон:
    Київська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Давиденко Валерій Миколайович

    Обраний по:
    Виборчому округу №208
    Регіон:
    Чернігівська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Демчак Руслан Євгенійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №18
    Регіон:
    Вінницька область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Денисенко Вадим Ігорович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    45
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Дехтярчук Олександр Володимирович

    Обраний по:
    Виборчому округу №154
    Регіон:
    Рівненська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Джемілєв Мустафа

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    5
    Посада:
    Голова підкомітету з питань етнополітики, прав корінних народів та національних меншин України, жертв політичних репресій Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Дмитренко Олег Миколайович

    Обраний по:
    Виборчому округу №210
    Регіон:
    Чернігівська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Довбенко Михайло Володимирович

    Обраний по:
    Виборчому округу №84
    Регіон:
    Івано-Франківська область
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Домбровський Олександр Георгійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №11
    Регіон:
    Вінницька область
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Дубневич Богдан Васильович

    Обраний по:
    Виборчому округу №118
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Дубневич Ярослав Васильович

    Обраний по:
    Виборчому округу №120
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту
  • Євлахов Анатолій Сергійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №207
    Регіон:
    Чернігівська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Єфімов Максим Вікторович

    Обраний по:
    Виборчому округу №48
    Регіон:
    Донецька область
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва
  • Жолобецький Олександр Олександрович

    Обраний по:
    Виборчому округу №129
    Регіон:
    Миколаївська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань страхової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Заболотний Григорій Михайлович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    27
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Загорій Гліб Володимирович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    52
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю
  • Заліщук Світлана Петрівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    18
    Посада:
    Голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради України у закордонних справах
  • Іонова Марія Миколаївна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    23
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції
  • Іщейкін Костянтин Євгенович

    Обраний по:
    Виборчому округу №148
    Регіон:
    Полтавська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Іщенко Валерій Олександрович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    37
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Каплін Сергій Миколайович

    Обраний по:
    Виборчому округу №144
    Регіон:
    Полтавська область
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення
  • Кіт Андрій Богданович

    Обраний по:
    Виборчому округу №126
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    61
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах
  • Князевич Руслан Петрович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    12
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Кобцев Михайло Валентинович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    50
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Козаченко Леонід Петрович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    41
    Посада:
    Голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Козир Борис Юрійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №127
    Регіон:
    Миколаївська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту
  • Кононенко Ігор Віталійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    29
    Фракція
    Перший заступник Голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Корнацький Аркадій Олексійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №132
    Регіон:
    Миколаївська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань земельних відносин Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Король Віктор Миколайович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    35
    Посада:
    Голова підкомітету з питань діяльності органів внутрішніх справ, податкової міліції та інших правоохоронних органів Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Кривохатько Вадим Вікторович

    Обраний по:
    Виборчому округу №82
    Регіон:
    Запорізька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Кубів Степан Іванович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    59
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Кудлаєнко Сергій Володимирович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    63
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Кузьменко Анатолій Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №103
    Регіон:
    Кіровоградська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Куліченко Іван Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №28
    Регіон:
    Дніпропетровська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Куніцин Сергій Володимирович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    68
    Посада:
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань державної політики у сфері соціального захисту громадян Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення
  • Курило Віталій Семенович

    Обраний по:
    Виборчому округу №113
    Регіон:
    Луганська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Курячий Максим Павлович

    Обраний по:
    Виборчому округу №25
    Регіон:
    Дніпропетровська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Кутовий Тарас Вікторович

    Обраний по:
    Виборчому округу №151
    Регіон:
    Полтавська область
    Фракція
    Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Кучер Микола Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №17
    Регіон:
    Вінницька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Лаврик Микола Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №161
    Регіон:
    Сумська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Лесюк Ярослав Васильович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    69
    Посада:
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Лещенко Сергій Анатолійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    19
    Посада:
    Голова підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Лівік Олександр Петрович

    Обраний по:
    Виборчому округу №131
    Регіон:
    Миколаївська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Лопушанський Андрій Ярославович

    Обраний по:
    Виборчому округу №125
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Лубінець Дмитро Валерійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №60
    Регіон:
    Донецька область
    Посада:
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Луценко Ірина Степанівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    70
    Посада:
    Голова підкомітету з міжнародно-правових питань та парламентського контролю за виконанням Україною міжнародних зобов’язань Комітету Верховної Ради України у закордонних справах
  • Луценко Юрій Віталійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    2
    Фракція
    Голова депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Люшняк Микола Володимирович

    Обраний по:
    Виборчому округу №166
    Регіон:
    Тернопільська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Макар’ян Давид Борисович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    66
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту
  • Македон Юрій Миколайович

    Обраний по:
    Виборчому округу №16
    Регіон:
    Вінницька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Мамчур Юлій Валерійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    6
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
  • Матвієнко Анатолій Сергійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    32
    Фракція
    Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Матіос Марія Василівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    7
    Посада:
    Секретар Комітету, голова підкомітету з питань державної політики у сфері розвитку та використання державної мови та мов національних меншин в Україні, книговидання, книгорозповсюдження Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності
  • Матківський Богдан Миронович

    Обраний по:
    Виборчому округу №121
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики
  • Матузко Олена Олександрівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    64
    Посада:
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку
  • Мацола Роман Миколайович

    Обраний по:
    Виборчому округу №190
    Регіон:
    Хмельницька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Мельник Сергій Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №187
    Регіон:
    Хмельницька область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Мельниченко Володимир Володимирович

    Обраний по:
    Виборчому округу №193
    Регіон:
    Хмельницька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Мельничук Іван Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №14
    Регіон:
    Вінницька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Мусій Олег Степанович

    Обраний по:
    Виборчому округу №124
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я
  • Мушак Олексій Петрович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    60
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Найєм Мустафа-Масі

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    20
    Фракція
    Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції
  • Насалик Ігор Степанович

    Обраний по:
    Виборчому округу №85
    Регіон:
    Івано-Франківська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Недава Олег Анатолійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №53
    Регіон:
    Донецька область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Нестеренко Вадим Григорович

    Обраний по:
    Виборчому округу №38
    Регіон:
    Дніпропетровська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Новак Наталія Василівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    16
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Онуфрик Богдан Семенович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    31
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики
  • Павелко Андрій Васильович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    33
    Фракція
    Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Паламарчук Микола Петрович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    36
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Палатний Артур Леонідович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    24
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Пацкан Валерій Васильович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    38
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань зв’язків з українцями, які проживають за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Петренко Олег Миколайович

    Обраний по:
    Виборчому округу №194
    Регіон:
    Черкаська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Пинзеник Віктор Михайлович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    17
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Побер Ігор Миколайович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    67
    Посада:
    Голова підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту
  • Порошенко Олексій Петрович

    Обраний по:
    Виборчому округу №12
    Регіон:
    Вінницька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Продан Оксана Петрівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    15
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Ревега Олександр Васильович

    Обраний по:
    Виборчому округу №63
    Регіон:
    Житомирська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства
  • Рибак Іван Петрович

    Обраний по:
    Виборчому округу №202
    Регіон:
    Чернівецька область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Рибчинський Євген Юрійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №211
    Регіон:
    м. Київ
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю
  • Різаненко Павло Олександрович

    Обраний по:
    Виборчому округу №97
    Регіон:
    Київська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань цінних паперів, фондового ринку, діяльності рейтингових агентств та електронної комерції Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Розенблат Борислав Соломонович

    Обраний по:
    Виборчому округу №62
    Регіон:
    Житомирська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва
  • Романюк Роман Сергійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    25
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Сабашук Петро Павлович

    Обраний по:
    Виборчому округу №74
    Регіон:
    Запорізька область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства
  • Савченко Олексій Юрійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    48
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Севрюков Владислав Володимирович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    73
    Посада:
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Соловей Юрій Ігорович

    Обраний по:
    Виборчому округу №89
    Регіон:
    Івано-Франківська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики
  • Сольвар Руслан Миколайович

    Обраний по:
    Виборчому округу №91
    Регіон:
    Київська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту
  • Співаковський Олександр Володимирович

    Обраний по:
    Виборчому округу №182
    Регіон:
    Херсонська область
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти
  • Спориш Іван Дмитрович

    Обраний по:
    Виборчому округу №15
    Регіон:
    Вінницька область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Сугоняко Олександр Леонідович

    Обраний по:
    Виборчому округу №158
    Регіон:
    Сумська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту
  • Тіміш Григорій Іванович

    Обраний по:
    Виборчому округу №203
    Регіон:
    Чернівецька область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції
  • Ткачук Геннадій Віталійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    42
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Томенко Микола Володимирович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    8
    Фракція
    Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Третьяков Олександр Юрійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №219
    Регіон:
    м. Київ
    Фракція
    Заступник голови депутатської фракції ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю
  • Тригубенко Сергій Миколайович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    46
    Посада:
    Голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Урбанський Олександр Ігорович

    Обраний по:
    Виборчому округу №143
    Регіон:
    Одеська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань морського і річкового транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту
  • Усов Костянтин Глібович

    Обраний по:
    Виборчому округу №33
    Регіон:
    Дніпропетровська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку
  • Фірсов Єгор Павлович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    54
    Посада:
    Голова підкомітету з питань економічного та секторального співробітництва та поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції
  • Фріз Ірина Василівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    30
    Посада:
    Голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони
  • Фролов Микола Олександрович

    Обраний по:
    Виборчому округу №76
    Регіон:
    Запорізька область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Хлань Сергій Володимирович

    Обраний по:
    Виборчому округу №185
    Регіон:
    Херсонська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Чекіта Геннадій Леонідович

    Обраний по:
    Виборчому округу №134
    Регіон:
    Одеська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань цін і тарифів, ціноутворення, регуляторної політики, кооперації, захисту прав споживачів Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики
  • Чепинога Віталій Михайлович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    56
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Червакова Ольга Валеріївна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    49
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики
  • Черненко Олександр Миколайович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    21
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Чубаров Рефат Абдурахманович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    71
    Посада:
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Чумак Віктор Васильович

    Обраний по:
    Виборчому округу №214
    Регіон:
    м. Київ
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
  • Шверк Григорій Аронович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    72
    Посада:
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Шевченко Олександр Леонідович

    Обраний по:
    Виборчому округу №83
    Регіон:
    Івано-Франківська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Шинькович Андрій Васильович

    Обраний по:
    Виборчому округу №189
    Регіон:
    Хмельницька область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства
  • Южаніна Ніна Петрівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”
    Номер у списку:
    28
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Юрик Тарас Зіновійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №165
    Регіон:
    Тернопільська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
  • Юринець Оксана Василівна

    Обрана по:
    Виборчому округу №117
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції
  • Юрчишин Петро Васильович

    Обраний по:
    Виборчому округу №13
    Регіон:
    Вінницька область
    Посада:
    Голова підкомітету з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими товарами Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Яніцький Василь Петрович

    Обраний по:
    Виборчому округу №155
    Регіон:
    Рівненська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя
  • Яриніч Костянтин Володимирович

    Обраний по:
    Виборчому округу №99
    Регіон:
    Кіровоградська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я