Hilton_Washington_-_sign

Представників партії з Одещини запросили на молитовний сніданок із президентом США

Представники партії «Солідарність» – БПП» отримали запрошення на молитовний сніданок із президентом США Дональдом Трампом. Глава Кілійської районної організації партії «Солідарність» – БПП» Павло Бойченко та депутат Одеської обласної ради від партії «Солідарність» – БПП» Олег Бабенко візьмуть участь в 65-му щорічному Національному молитовному сніданку за участі президента США Дональда Трампа.

бойченко

Національний молитовний сніданок, який щорічно проводять члени Конгресу і президент Сполучених Штатів Америки, запланований на лютий 2017 року.

«Щороку президент Сполучених Штатів і члени Конгресу разом з іншими урядовцями, лідерами з усіх Сполучених Штатів, дипломатами, а також друзями з різних країн збираються за сніданком, щоб обмінятися досвідом, помолитися разом і висловити вдячність одне одному за дружбу і співпрацю. Ми б хотіли, щоб Ви приєдналися до нас протягом всього графіка з вівторка, 31 січня, до п’ятниці, 3 лютого», – йдеться у запрошенні.

Нагадаємо, молитовний сніданок із президентом США вперше провели у 1952 році за часів президентства Гаррі Трумена. Щорічно запрошення на нього розсилається авторитетним політикам, лідерам релігійних конфесій, громадським діячам з-понад 100 країн світу.