savchenko

Комітет з Нацбезпеки просить СБУ перевірити факти візиту Савченко до Мінська – Вінник

Комітет ВР з національної безпеки і оборони звернувся до голови СБУ Василя Грицака з низкою запитань щодо візиту депутата Надії Савченко в Мінськ. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат з фракції Партії «Блок Петра Порошенка», секретар комітету Іван Винник.

«Ми від комітету тільки звернулися до голови СБУ з низкою запитань, починаючи від того, чи відвідувала  Савченко Білорусь, чи було узгоджено це відрядження, чи надавала СБУ такі повноваження. Крім того, якщо не узгоджувалося це питання, провести перевірку, передбачену законом, і вирішити питання про порушення кримінального виробництва за відповідною статтею», – заявив Винник.

Він також зауважив, що Комітет може ініціювати звернення до парламенту України щодо зняття з Савченко повноваження представляти Україну в Парламентській асамблеї Ради Європи.

«Особа, яка веде переговори з терористами, які вбили тисячі українців, ну не може така людина представляти Україну в Парламентській асамблеї Ради Європи … Зараз чекаємо рішення від голови комітету Пашинського, можливо, на цей четвер», – зазначив депутат.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers