55_main

На місцевих виборах 11 грудня тотальну перемогу отримали кандидати, які йшли за підтримки партії «БПП «Солідарність»

За попередніми підрахунками результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 11 грудня 2016 року, більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, яких підтримувала партія «БПП «Солідарність»  - про це повідомив керівник Секретаріату партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов. Загалом 24 кандидати від БПП перемагають на посадах голів ОТГ, або 58,5 відсотків від загальної кількості обраних голів.

KOS_7978

Крім кандидатів від «БПП Солідарність», перемогу отримали представники партії «НАШ КРАЙ» – 5, ВО «Батьківщина» – 4, Партії «УКРОП» – 2.

Партія «БПП «Солідарність» не висувала своїх кандидатів у 17 відсотках округів.

«Особливо важливо для нас те, що у східних та південних областях – зокрема, Миколаївській та Харківській – перемогли кандидати від БПП, це відповідно 5 та 1 голова ОТГ», – зазначив М.Саврасов.

таб1

На виборах депутатів у ради ОТГ 277 кандидатів, яких підтримала Партія «БПП «Солідарність», стають депутатами новообраних місцевих рад.

Батьківщина – 92 депутата, НАШ КРАЙ – 52 депутата, Радикальна партія –  29 депутатів, партія «УКРОП» – 47 депутатів, Самопоміч – 12 депутатів, Опозиційний блок – 9 депутатів.

таб2

Як заявив керівник Секретаріату партії, кандидати від БПП йшли на вибори із простими тезами:  конкретні справи – конкретні результати, а також «Стань господарем у своїй громаді». І такий результат є свідченням підтримки політики децентралізації, ініційованої Президентом П.Порошенком.

 

М.Саврасов також нагадав, що основна частина виборів відбудеться 18 грудня. Вибори відбудуться у 143 громадах, у 22 областях України. Українці будуть обирати голів та депутатів рад у 76 сільських, 46 селищних та 21 міській громадах.

«У багатьох регіонах ситуація залишається напруженою. Зокрема хочу зауважити про ситуацію у Немирові на Вінниччині, де нашому кандидату Михайлу Зазуляку спалили майно, а також провокували на бійки. Були травмовані кілька спостерігачів. Все це – спроби радикалізації виборів, але загалом вибори 11 грудня відбулися достатньо спокійно, без суттєвих зафіксованих нами порушень», – повідомив М.Саврасов.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers