golosuvannya

Фракція БПП буде голосувати за зняття недоторканості з народного депутата Вадима Новинського – Олексій Гончаренко

Заступник голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко сьогодні заявив журналістам у парламенті, що подання Генеральної прокуратури стосовно зняття депутатської недоторканості з представника фракції «Опозиційний блок» Вадима Новинського буде винесено на голосування,  незважаючи на відсутність рішення профільного комітету.

«Я не зрозумів неспроможність парламентського Комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради прийняти рішення щодо надання слідчим органам проводити відповідні дії стосовно народного депутата фракції партії «Опозиційний блок» Вадима Новинського. Можливо, комітет зайняв нейтральну позицію через відсутність обраного голови», – сказав Олексій Гончаренко.

За його словами, відсутність рішення комітету стосовно Вадима Новинского не позбавляє Верховну Раду прийняти відповідне рішення. «Особисто я категорично проти такого інституту, як депутатська недоторканість. Я та фракція БПП будуть голосувати «за»», – зазначив заступник голови фракції.

Олексій Гончаренко уточнив: «У поданні Генеральної прокуратури мова іде про зняття депутатської недоторканості в частині ведення слідства стосовно пана Новинського. В поданні немає питання про арешт народного депутата».