Співаковський Гройсман

Уряд вивчає можливості пріоритетного розвитку IT-сфери – Співаковський

Про це повідомив в себе на сторінці в Facebookнародний депутат з фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський.

«Щоб дати достойну відповідь тим викликам, перед якими постала наша країна, нам зараз дуже потрібен суттєвий прорив в економіці. Є щонайменше дві галузі, які при певному підході могли б у досить стислі терміни дати значний мультиплікаційний ефект. Це — вже традиційно, аграрний сектор, а також – IT-сфера, в якій Україна останнім часом суттєво покращила свої позиції у світі. Судячи з програми сьогоднішнього візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Херсона, український уряд вивчає можливості пріоритетного розвитку цих напрямків», – сказав Співаковський.

Для того, щоб ознайомитися з IT-бізнесом на Херсонщині, Олександр Співаковський та Володимир Гройсман відвідали місцевий офіс американської аутсорсингової компанії «DataArt».

«Під час візиту глави уряду до «DataArt» відбувся досить жвавий обмін думками щодо майбутнього української IT-сфери в Україні. Главі Уряду було цікаво обговорити з провідними фахівцями херсонського офісу як фінансові проекти компанії, так і співпрацю з університетами, впровадження новітніх практик тощо. Спеціалісти компанії в свою чергу ставили Прем’єр-міністру досить відверті запитання щодо майбутнього нашої країни, її економіки, адже найбільша мрія кожного з них – аби їх праця була насамперед затребувана в рідній державі. Під час зустрічі з IT-фахівцями Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розповів, що в пріоритетних планах Уряду є підтримка освітянської галузі, а також інноваційних технологій через виділення коштів на «Startup»,- підкреслив Співаковський.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers