121121

ВР ухвалила в цілому законопроект щодо діяльності ВНЗ, які були переміщені з тимчасово окупованої території

За відповідне рішення – проект Закону України «Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої  території та з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження», реєстр. № 4718, проголосувало 266 депутатів.

Народний депутат з фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський, виступаючи з парламентської трибуни, зазначив, що метою законопроекту є стимулювання розвитку та недопущення припинення функціонування переміщених вищих навчальних закладів, а також недопущення обмеження прав та інтересів їх працівників та осіб, які там навчаються.

«У ході підготовки  законопроекту  до другого читання від суб’єктів права законодавчої ініціативи надійшло 17 поправок і пропозицій, з яких Комітетом враховано 15 пропозицій, 2 – відхилено. Законопроект  доопрацьований у частині, що стосується статусу тимчасово переміщеного ВНЗ, продовження строку дії акредитаційних сертифікатів,  встановлення нормативів чисельності осіб, які навчаються, на одну посаду науково-педагогічного працівника на період проведення АТО та врегулювання окремих питань трудових відносин. Комітет ухвалив висновок рекомендувати Верховній Раді України  даний законопроект в другому читанні прийняти в цілому як Закон», – сказав Співаковський.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers