Степан Барна: Росію чекає «синьо-жовта» революція

З кожним днем зменшується кількість громадян Росії, які підтримують військове вторгнення російських найманців та кадрових військових на територію України. Якщо станом на червень цього року 40% населення Росії підтримувало цей «кремлівський» сценарій, то сьогодні рівень підтримки впав до 5%.

Таку думку висловив керівник Тернопільського обласного осередку партії «Блок Петра Порошенка» Степан Барна.

Політики поділяють думку, що інформаційні провокації російської влади отримують гідний опір у вигляді особистого спілкування росіян з українцями. Офіційно відомо, що 5 млн. громадян Російської Федерації, які родом з України або мають в нашій державі родичів, друзів чи бізнес-партнерів, не підтримують курс Володимира Путіна щодо анексії Криму та його допомогу сепаратистам на східному кордоні України.

«Незважаючи на контрольований інформаційний простір Росії, комунікація на особистісному рівні з родичами і близькими дає можливість розпочати наступну, так звану, «кольорову революцію». І цього разу – в Росії. Соцопитування показують, що переконання українцями своїх близьких і знайомих в РФ дають позитивні результати. Люди перестають сліпо довіряти своїм телевізійним новинам, цікавляться інформацією з достовірних ресурсів, а смерть російських строковиків стала холодним душем для їхніх матерів», – підкреслив Степан Барна.

Спостерігається тенденція пожвавлення в діяльності української діаспори в Росії. Цей факт засвідчують численні флеш-моби і акції в підтримку нашої держави. Фарбування мостів, символів СРСР у жовто-блакитний колір набирає обертів. Вивішують український стяг у Санкт-Петербурзі, спалахують акції в Сибіру, Москві – усе це демонструє підтримку, вже навіть не з боку українців, а самих росіян.

Аналітики пророкують можливість виникнення «кольорової революції». Очікують, що розпочнеться вона з мирної підтримки України жовто-блакитною символікою, а, найвірогідніше, закінчиться усуненням режиму правління теперішнього президента Володимира Путіна.

«Це буде синьо-жовта революція в Росії, яка увінчається падінням імперського режиму двох кремлівських карликів», – переконаний Степан Барна.