-1-638

ВР прийняла за основу Закон про освіту

За відповідний проект Закону України про освіту (доопрацьований), реєстр. № 3491-д, проголосували 277 депутатів.

Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський, виступаючи з парламентської трибуни, розповів, що метою запропонованого законопроекту є створення та запровадження дієвого механізму реалізації, охорони та захисту конституційного права людини на освіту, відповідно до природних та індивідуальних освітніх потреб особистості, а також забезпечення законодавчих гарантій підвищення інвестиційної привабливості системи освіти, спрямованих на економічне зростання і культурний розвиток країни в цілому.

В свою чергу, народний депутат з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Микола Фролов сказав, що даний законопроект дозволить належним чином забезпечити фінансування системи освіти.

«Ми повинні подбати за те, щоб наша освіта в найближчі 10 років була забезпечена фінансуванням. Цей законопроект є принципово новим порівняно з тим, що діє найближчі 15 років, він направлений на інноваційні технології, на загальне впорядкування всієї нашої системи освіти. Ми повинні прийняти в першому читанні закон, щоб запустити прогресивний процес розвитку освіти», – сказав Фролов.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers