47442107

У проекті Бюджету на 2017 рік освіта визначена другою за пріоритетністю галуззю – Співаковський

Про це на сторінці Facebook  написав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», перший заступник голови Комітету з питань освіти і науки Олександр Співаковський.

«Напевне, суспільство мало б більш гідно поціновувати вчительську працю. Та для нашої країни сьогодні головним пріоритетом вимушено стали військові потреби. Проте, навіть в цих умовах, у проекті кошторису на 2017 рік освіта визначена Урядом другою за пріоритетністю галуззю», – зауважив народний депутат.

«Нарешті у влади є усвідомлення того, що вчитель є ключовою фігурою перетворень в країні, а тому його праця має гідно оплачуватися. Це додає оптимізму. Ми неодмінно піднімемо престиж українського вчителя на належну висоту. В усякому разі, перші важливі кроки в цьому напрямку вже зроблені», – сказав Олександр Співаковський.

Також заступник голови комітету привітав працівників освіти з професійним святом: «Дозвольте привітати вас і висловити глибоку подяку за вашу самовіддану працю, за ваш талант, за душевну щедрість і безмежну любов до професії. Та насамперед — за те, що навіть в умовах нашого суперечливого сьогодення, ви попри всі труднощі сумлінно робите свою справу», – написав перший заступник голови Комітету з питань освіти і науки Олександр Співаковський.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers