akt-o-stabilnosti-i-demokratii-dlja-ukrainy-byl-prinjat-bolshinstvom-chlenov-komiteta_rect_fcc1fc28ec093c3063105d16a839c47e

Конгрес США прийняв закон на підтримку України – Ірина Фріз

Палата представників Конгресу США одноголосно прийняла закон «Закон про підтримку стабільності і демократії в Україні” (H.R. 5094). Про це повідомила народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, Голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз.

“Неймовірно важливим для України є рішення Конгресу США щодо підтримки закону «Про підтримку стабільності і демократії в Україні” (H.R. 5094). Той факт, що голосування було одностайним, підтверджує рівень уваги та підтримки до держави нашими головними партнерами”, – наголосила Ірина Фріз.

Вона також повідомила, що тепер ідентичний законопроект має підтримати Сенат, після чого він буде направлений на підпис Президенту США.

Ірина Фріз нагадала головні положення прийнятого Конгресом США закону.

“По-перше, прийнятий закон передбачає, що санкції США проти Росії не повинні бути скасовані до повного виконання Росією Мінських домовленостей. По-друге, санкції не мають бути скасовані, доки Україна не відновить повного, реального контролю над українським кордоном. По-третє, “Акт стабільності і демократії в Україні” передбачає санкції проти третіх осіб та держав за порушення режиму санкцій, що пов’язані з окупацією Криму, а також запровадження спільної політики НАТО щодо попередження передачі Російській Федерації військових технологій та послуг», – повідомила парламентар.

Ірина Фріз також звернула увагу, що прийнятий закон передбачає передачу Україні летальної зброї.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers