37333

Цього тижня ВР має прийняти за основу законопроект про базову освіту – Співаковський

Про це під час засідання Погоджувальної Ради повідомив Перший заступник Голови Комітету з питань освіти, народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

«Законопроект про базову освіту 3491 (Проект Закону про освіту – ред.) потрібно цього тижня розглядати і прийняти в першому читанні. Після цього ми повинні розблокувати вирішення питань – двох спеціальних законів – про базову професійну-технічну освіту і закону про вищу професійну-технічну освіту», – сказав Співаковський.

Також,  Перший заступник Голови Комітету з питань освіти пропонує розглянути в Парламенті Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування професійно-технічної освіти за рахунок видатків з обласних бюджетів), реєстр.№5124.

«Ми розглянемо в комітеті даний закон. Необхідно, що обласні бюджети розглядали регіональне замовлення в професійно-технічних закладах. Крім того, потребує негайного розгляду  Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо працевлаштування випускників), реєстр.№ 3312.  Давайте закінчимо з атавізмом радянської влади щодо примусової праці – відпрацювання студентами, які закінчують медичні заклади», – додав Співаковський.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers