богомолець

Ольга Богомолець: Через низькі зарплати в медичній сфері, ми втрачаємо фахівців

Про це під час Погоджувальної Ради зауважила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

«Прошу закони 4449 і 1242, які стоять в порядку денному в  п’ятницю, перенести на той час, коли вони можуть бути реально проголосовані. Ці обидва закони особливо важливі, адже дозволяють повернути Україну в конституційне право і припинити порушення прав психічно хворих людей. Їх на сьогодні в Україні 1,6 мільйони. І щодня десятки людей виграють суди проти України, а ми втрачаємо мільйони гривень, адже виплачуємо штрафи відповідно до рішень Європейського суду. У нас сьогодні брак грошей і ми не можемо собі дозволити таких витрат..», – наголосила парламентар.

«Також, не можу не звернути вашу увагу на заробітну плату медичних працівників. ЇЇ треба піднімати, адже на сьогодні це  2000 гривень. При цьому такі країни, як Польща, Словенія, Румунія пропонують цим фахівцям за роботу 800 євро… Ми втрачаємо найкращий потенціал», – зауважила  голова Комітету з питань охорони здоров’я.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers