f_7108086421458298810

Парламент має дозволити фінансування професійно-технічних закладів освіти на умовах регіонального замовлення – Віталій Курило

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Віталій Курило та Олександр Співаковський підготували та внесли на розгляд Верховної Ради проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування професійно-технічної освіти за рахунок видатків з обласних бюджетів)»,реєстраційний номер 5124.

Метою прийняття проекту закону є врегулювання питання щодо видатків обласних бюджетів на професійно-технічну освіту при підготовці кваліфікованих робітників не лише на умовах державного, а й регіонального замовлення у професійно-технічних та інших навчальних закладах державної або комунальної власності.

За словами народних депутатів, законопроект 5124, зокрема, розв’язує проблему фінансування професійно-технічних училищ в Луганській та Донецькій областях, де функції обласних рад виконують військово-цивільні адміністрації.

«На сьогодні, не зважаючи на внесені зміни, жодним законодавчим актом не визначено порядок формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах, які фінансуються з обласного бюджету. Відповідно, необхідним на законодавчому рівні є внесення змін щодо питання можливості виділення видатків на фінансування регіонального замовлення на підготовку в професійно-технічних навчальних закладах», – зазначив Віталій Курило у пояснювальній записці до законопроекту.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers